Ktoś powiedział, że jeśli twoje marzenia cię nie przerażają to znaczy, że nie są zbyt wielkie.
Patrząc na nasze odczucia, wnioskuję, że te do tych wielkich właśnie należą. W głowach od dawna brzmiały słowa „zaryzykuj”, „spróbuj”. Ulegliśmy więc. Przestaliśmy odkładać marzenia, zaczęliśmy odkładać na marzenia.

Ale po kolei...

 

Bierzemy ślub, potem pakujemy plecak i jedziemy w podróż życia.
Tak w jednym zdaniu wyglądał nasz plan rok temu. W sierpniu pobraliśmy się. Później kupiliśmy bilet na Filipiny, założyliśmy bloga i szykujemy się do lotu.

Nie mamy biletu powrotnego, mamy za to dużo czasu, by uważnie patrzeć, słuchać, zgłębiać. Gdzie nas poniesie tam pójdziemy, poznamy i doświadczymy.

 

Bint i Kalulu to tak naprawdę „binti ng kaluluwa”, czyli w języku tagalog „nogi duszy”.
Podróż to nie tylko iść, zobaczyć. Ma ona dla nas też wymiar duchowy. Chcemy poprzez podróżowanie odkrywać siebie i świat. Wielbić Boga w otaczającej przyrodzie, spotkaniach i przeżywaniu pięknych jak i trudnych chwil. Chcemy, żeby to była podróż, która będzie drogą rozwoju i naszej przemiany.

Pragniemy dawać coś dobrego od siebie dla Ciebie. Inspiracje ze spotkań, przemian i przeżywania. Praktyczne porady i przemyślenia okiem podróżnika pielgrzyma.

 

Zapraszamy Cię do wspólnej przygody!

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 5

 

9 Odpowiedzi

 1. Kornelia
  Super, trzymam za Was kciuki!
 2. Kasia i Karol
  Blog wspaniały- jesteśmy pod wrażeniem bogatych treści i przepięknych fotek. Zapewniamy, że będziemy śledzić Wasze poczynania, a póki co czekamy na wspólny czas w Gdańsku :) Ciepło o Was myślimy i mocno trzymamy kciuki.
 3. IgaVs
  "To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące" Będziemy śledzić, czytać, oglądać, podziwiać i... smakować Waszej przygody. Mocno trzymamy kciuki i wspieramy myślami. Niesamowitym jest fakt, jak dwoje ludzi potrafią połączyć swoje pasje w jeden wspólny cel, czego z serca Wam życzymy, bo... marzenia się nie spełniają same, marzenia się spełnia! Z pozdrowieniami:) Iza i Mariusz
 4. Patryk
  Żeby Was tam co nie zeżarło tylko w tych dalekich krajach!! ŁOLABOGA!!!
 5. Kasia i Karol
  Ich już zżera... ciekawość świata ;)
 6. Seweryn i rodzice
  Filipiny dlaczego nie - Polak wszędzie przetrze szlaki - Powodzenia!!!
 7. Magda W.
  Piękny blog, świetne zdjęcia!! Czekam na kolejne wpisy ;)
 8. Magda, Kasia i Karol
  "Turyści nie wiedzą gdzie byli, podróżnicy nie wiedzą gdzie będą." (Paul Theroux) Pozdrowienia dla Podróżników! :)
 9. M&M
  Co trzeba mieć by nie ruszając się z domu zwiedzać Filipiny? Dwoje szalonych Przyjaciół przemierzających odległe zakątki świata i dostęp do Ich bloga :D Bint i Kalulu niech Wasza podróż w nieznane będzie zachwycająca i napełnia Was radością! :D

a Ty co napiszesz?